Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / خبر تازه / نبی روشن – ابراهیم عابد از شفاخانه چراغ به شفاخانه فرانسوی ها انتقال داده شد

نبی روشن – ابراهیم عابد از شفاخانه چراغ به شفاخانه فرانسوی ها انتقال داده شد

نبی روشن – ابراهیم عابد از شفاخانه چراغ به شفاخانه فرانسوی ها انتقال داده شد

نبی روشن یکی از کمیدین های موفق کشور است که همواره کوشش نموده به مردم لبخند هدیه بدهد . نبی روشن در گذشته که همکار ابراهیم عابد در برنامه شبکه خنده تلویزیون طلوع بود از دوستان نزدیک وی نیز است . اقای روشن که بعد که شنیدن حادثه ترافیکی ابراهیم عابد به عیادت شفاخانه چراغ می رود تا جویای احوال ابراهیم عابد شود . نبی روشن می گوید داکتران وضعیت صحی آقای ابراهیم عابد را خوب توصیف کردند . ازینکه آقای ابراهیم عابد در جریان حادثه از ناحیه سر صدمه دیده است نبی روشن می گوید آقای ابراهیم عابد را برای سی تی اسکن به شفاخانه فرانسوی ها برده اند تا سر آقای عابد که صدمه دیده است معاینه شود . نبی روشن می گوید وقتی به شفاخانه رفته است سیر متین نیز در آنجا حضور داشت .

سیر متین برای نبی روشن گفته است که این حادثه زمانی صورت گرفته است که آقای ابراهیم عابد از موتر بیرون می شود که آب بگیرد که در جریان شدن از موتر یک موتر سایکل سوار می آید و با آقای عابد تصـ ـادم می کند و اینگونه آقای ابراهیم عابد بی حال می شود و همکاران تیم شبکه خنده به زودترین وقت آقای ابراهیم عابد را به شفاخانه انتقال می دهند . این حادثه هموطنان زیادی مارا در داخل و خارج از افغانستان متاثر ساخته و همه برای سلامتی آقای ابراهیم عابد دعای خیر کردند .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

خانواده رسانه ی افغانستان باز هم قربانی داد و این بار مینا خیری را از ما گرفت

خانواده رسانه ی افغانستان باز هم قربانی داد و این بار مینا خیری را از …

دیدگاهتان را بنویسید