Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / هنرمندان / چرا افغان ها به این تصویر موجی واکنش نشان دادند ؟

چرا افغان ها به این تصویر موجی واکنش نشان دادند ؟

چرا افغان ها به این تصویر موجی واکنش نشان دادند ؟

موجی یکی از آوازخوانان جنـ ـجالی افغان ها است که به سبک رپ آهنک می خواند و موزیک تهیه می کند . وی در کنار اینکه هنرمند است یک شخص فعال در شبکه های اجتماعی است که برای حقوق زنان افغان به ویژه در انستاگرام مبارزه می کند . خانم موجی در دو سال اخیر در کنار اینکه چندین آهنگ تهیه و پخش نمود در بسا موارد با بعضی از هنرمندان افغانستان در شبکه های اجتماعی بنابر اختلافات دیدگاه گفتگوی لفظی داشت .

زندگی خانم موجی پر از فراز و نشیب است . او بخاطر این مبارزه اش قربانی های بیشماری داد حتی که شوهرش او ترک گفت و رفت . ولی موجی با این همه مشکلات از این مسایل دست نکشید و هنوز فعال شبکه های اجتماعی است . تازه خانم موجی تصویری از خود در شبکه های اجتماعی پخش نموده که با پسران سیاه پوست است . این عکس واکنش های افغان ها را در این زیر پست خانم موجی داشته است ولی تا هنوز خانم موجی به این واکنش ها پاسخی نداده است . احتمال می رود که خانم موجی کلپ جدید تصویری خود را با این رپر های سیاه پوست به زودی برای علاقه مندان اش پخش و نشر کند .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

هشـ ـدار بسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم

هشـ ـداربسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم این روزها که سیتا …

دیدگاهتان را بنویسید