Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / فرید کودک افغان که با احساسات مردم بازی کرد

فرید کودک افغان که با احساسات مردم بازی کرد

فرید کودک افغان که با احساسات مردم بازی کرد

فرید کودک افغان است که همایون افغان گرداننده شبکه آریانا وی را از پل سوخته به حالت بد دریافت, وی را حمام برد و شستشو نمود این کودک که از داستان غم انگیز خود و از شکنجه های پدر خود قصه میکرد, سبب رنجش بیش از میلیون ها انسان در شبکه های اجتمای بین افغانها شده است, این کودک که در ابتدا داستان های عجیب از فامیل خود را قصه میکرد و اما در این اواخر دریافتند که وی همه این داستان ها را دروغ ساخته بوده و در باره پدر خود نیزدروغ های گفته بوده,

در حقیقت این کودک در پل سوخته که شبها می خوابیده و ازطریق کارهای شاقه پول کمای میکرده, عملی و بازار خور میباشد, چون که وی عملی است و بازار خور دیگر دور دسترخوان پدر و مادر برایش ارزش ندارد و لذت زندگی را در کوچه ها و بازار ها بین اشخاص روی سرک خواب بهتر و خوبتر میبیند.

اما چیز که حیران کننده و جالب است این میباشد که این کودک چقدر با هوش و عامیانه گفت خیلی چوتار و چالاک پیش رفته است یعنی شما باور کنید که چنین بازی گری و صحنه سازی را شاید کارگردان های فیلم های هالیوود نتوانند این کودک چند روز متواتر چندین نفر منجمله همیاون افغان را سرکار مانده با دروغ های رنگارنگ خود از احساسات آنها استفاده کرده است ویدئو های اینکودک را در همین مقاله میتوانید تماشا کنید.

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی

خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی دو جوان یوتیوبر افغان که …

دیدگاهتان را بنویسید