Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / جنجال لفظی قیصاری با عابدی – کابل بیا که جنت برت نشان بدم

جنجال لفظی قیصاری با عابدی – کابل بیا که جنت برت نشان بدم

جنجال لفظی قیصاری با عابدی – کابل بیا که جنت برت نشان بدم

یکی از مزایای که انترنت و تکنالوژی دارد این است که افراد را از گوشه های دور دست با هم وصل میکند تا دیدگاه و اندیشه های خود را بیان کنند . اینک در یک برنامه آنلاین آقای قیصاری فرمانده پیشین قیصار با داوود عابدی که هوادار گروه ط البان است و در امریکا زندگی می کند در بین شان گفتگوی تند رد و بدل می شود . در این ویدیو اقای قیصاری با زبان ساده به عابدی می گوید ای کاش تو در افغانستان میبودی تا همرایت گپ میزدم و جنت برت نشان میدادم که جنت کجا است . قیصاری می گوید عابدی در آمریکا نشسته و می گوید شمال افغانستان دروازه های جنت است اگر جنت را دوست داری بیا خودت برو چرا دیگران را بدبخت میکنی ؟ قیصاری می گوید از زبان عابدی حرف های پاکستان میبراید .

قیصاری می گوید مسلمان تر از مردم کابل و افغانستان در روی جهان نیست و تو میایی میگویی که کابل و افغانستان جای جنت است . قیصاری در ادامه آقای عابدی را زیر فشار میگیرد و میگوید که تو اصلا ملا نیستی خدا میداند که یهودی هستی چی بلا هستی . قیصاری میگوید تمام خواسته های گروه شما برآورده شد زندانیان شما از زندان ها رها شد ولی شما تا هنوز دست از خرابکاری نمیکشید . قیصاری در اخیر به عابدی می گوید تمام وطن فروشی را شما فعلا دارید و افغانستان را به کشور های منطقه فروخته هستید . شما می توانید ادامه این مصاحبه یکساعته را در ویدیو ذیل تماشا کنید و نظریات خود را بنویسید .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی

خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی دو جوان یوتیوبر افغان که …

دیدگاهتان را بنویسید