Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / سرگرمی ها / عصبانیت لیمه امیری در مورد شایعات حامله بودن اش

عصبانیت لیمه امیری در مورد شایعات حامله بودن اش

عصبانیت لیمه امیری در مورد شایعات حامله بودن اش

لیمه امیری گرداننده موفق تلویزیون طلوع است که در برنامه های زیادی گردانندگی می کند . وی که در خوردسالی برنامه های کودک را در تلویزیون طلوع گردانندگی میکرد بعدها از رسانه ها دور شد تا اینکه عکس های جوانی وی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و دوباره در رسانه ها فعال گردید . لیمه امیری با اینکه علاقمندان زیادی دارد مخالف یا بدبین های نیز دارد و این مخالفین هایش همواره کوشش میکنند تا برای لیمه جان دردسر های ایجاد کنند . چندی روز قبل در شبکه های اجتماعی شایعات پخش و نشر میشد که گویا لیمه امیری حامله شده است .

اکنون لیمه امیری به این شایعات واکنش نشان داده و می گوید تعدادی از چینل ها بخاطر بیننده ها موضوعات نادرست را پخش و نشر میکنند که واقعیت ندارد و اینکه گویا من حامله هستم اصلا واضعیت ندارد . لیمه امیری در ادامه می گوید متاسفانه تعدادی از مردم ذهن شان کار نمی کند و این خبر را باور می کنند . لیمه امیری می گوید ما در افغانستان کم مشکلات داریم ؟ بهتر است در زندگی شخصی دیگران مداخله نکنیم . لیمه میگوید کوشش میکنم تا بهترین باشم و برایتان خدمت کنم . ویدیو صحبت های بانو لیمه امیری را در پاین برایتان می گذارم شما می توانید بعد از دیدن ویدیو نظریات خود را در بخش کامنت صفحه باما شریک سازید .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی به باور …

دیدگاهتان را بنویسید