Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / سرگرمی ها / درگیری نجیبه فیض در پاکستان خبرساز شد

درگیری نجیبه فیض در پاکستان خبرساز شد

درگیری نجیبه فیض در پاکستان خبرساز شد

نجیبه فیض یکی از چهره های مشهور است که در برنامه های تلویزیونی پاکستان و افغانستان گردانندگی می کند . وی که اصالتا از ولایت کندز است بعد از جنگ های داخلی بین مجاهدین به پاکستان مهاجر می شود و بعدا کوشش میکند در رسانه ها فعال شود که موفق می شود . بعدا نجیبه فیض به دعوت تلویزیون های افغانی به افغانستان می آید و در برنامه های افغانی گردانندگی را شروع می کند . زمانی که ساحه کاری برای خبرنگاران و چهره های فعال رسانه در افغانستان تنگ تر می شود وی دوباره به پاکستان می رود .

اکنون یکی از ویدیو های خانم نجیبه در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که وی با یک مرد پاکستان گفتگوی لفضی و حتی درگیری فیزیکی می کند . داستان از جای شروع می شود که این مرد از خانم نجیبه فیض ویدیو میگیرد . و زمانی که خانم نجیبه متوجه می شود که شخصی از وی دارد ویدیو میگیرد کوشش میکند مانع اش شود و خانم نجیبه برایش می گوید تمیز را یاد بگیرد . اما مرد برایش میگوید وقتی در تلویزیون ظاهر میشوی حرفی نیست ولی وقتی من ویدیو میگیرم چی مشکل است . خانم نجیبه در همین حالت با این مرد درگیری میکند و کوشش میکند مرد را به عقب بزند . این حرکت نجیبه فیض در فضای مجازی پاکستان بازتاب گسترده داشته است .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی به باور …

دیدگاهتان را بنویسید