Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / دانستنی ها / درگذشت دیلیپ کمار ستاره های بالیود را اندوهگین ساخت

درگذشت دیلیپ کمار ستاره های بالیود را اندوهگین ساخت

درگذشت دیلیپ کمار ستاره های بالیود را اندوهگین ساخت

دیلیپ کمار ستاره سرشناس سینمای بالیود که نام اصلی اش محمد یوسف خان است و دیروز به عمر ۹۸ سالگی درگذشت ستاره های مشهور سرشناش بالیود از قبیل شاهرخ خان درمندرا ایتاب بچن انیل کپور و دیگر ستاره ها را در غم و اندوه فروبرد . بعد از اینکه خبر درگذشت دیلیپ کمار از طریق حکومت هند اعلام شد تعدادی زیادی از هنرمندان و کارگران سینمای بالیود بخاطر غمشریکی با خانواده دیلیپ کمار در اقامت گاه اش حضور یافتند . و تعدادی هم که داخل هندوستان نبودند با ارسال پیام های غمشریکی با خانواده دیلیپ کمار همدردی کردند و درگذشت وی را یک ضایعه جبران ناپذیر در عرصه سینما دانستند . حکومت هندوستان بخاطر ادای احترام به هنر دیلیپ کمار قطعه تشریفات فرستاد و جسد وی را پرچم هندوستان مزین ساخت .


درمندر که یکی دیگر از ستاره های سرشناس هست میگوید : امروز من برادر خود را از دست دادم درمندر میگوید وقتی برای اولین بار دیلیپ کمار را دیده بودم احساس میکردیم که از بسیار دیر زمانی یکدیگر را می شناسیم . درمندر میگوید این زندگی هست و ما با یادهای دیلیپ کمار زندگی خواهیم کرد . درمندر از جمله هنرمندانی بود که با دیلیپ کمار دوستی نزدیکی داشت و آقای دیلیپ کمار برای درمندر زمان را مساعد ساخته بود تا در چندین فلم ها حضور پیدا کند و نقش بازی کند .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

بغض غم انگیز دختر زیبایی که نامزدش به جرم ابتلا به سرطان رهایش کرد

بغض غم انگیز دختر زیبایی که نامزدش به جرم ابتلا به سرطان رهایش کرد ویدیوی …

دیدگاهتان را بنویسید