Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / سرگرمی ها / خاله شکیلا در کابل پنهانی عروسی کرد ؟

خاله شکیلا در کابل پنهانی عروسی کرد ؟

خاله شکیلا در کابل پنهانی عروسی کرد ؟

شکیلا آدمیار مشهور به خاله شکیلا چهره جنجالی بین افغان ها است . زمانی که فهیم فنا در برنامه رقابتی موسیقی تلویزیون طلوع اشتراک داشت وی در جریان رقابت بالای فهیم فنا مدعی شد که فهیم فنا پول هایش را به بهانه این که با وی وعده عروسی نموده است ازش گرفته است . که بعدا از شروع این داستان خاله شکیلا در بین افغانها شهرت یافت . زمانی که شکیلا بالای فهیم فنا مدعی شد . فهیم فنا برنامه رقابتی موسیقی ابر ستاره را ترک نمود و راهی تاجیکستان شد . خاله شکیلا هم از کانادا به کابل رسید و با یوتیوبر ها مصروف برنامه های مختلف و مصاحبه ها شد .

وی بارها در جریان مصاحبه ها گفت که فهیم را رها کردنی نیست و پول هایش را ازش میگیرد . این سروصداها برای یک مدتی خاموش بود که تا دیروز که عکس های عروسی خاله شکیلا با یک پسر نوجوان در شبکه های اجتماعی پخش و نشر شد . کاربران شبکه های اجتماعی ادعا دارند که خاله شکیلا در خفا با این پسر نوجوان عروسی نموده است . این که آیا به واقعیت خاله شکیلا عروسی نموده است یا خیر از طرف خود خاله شکیلا تا هنوز تایید یا رد نشده است . اما به نظر میرسد که وی با این پسر نوجوان در جریان مسافرات های اخیر در کابل با این پسر آشنا شده است .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی به باور …

دیدگاهتان را بنویسید