Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / هنرمندان / واکنش افغان ها در شبکه های اجتماعی بخاطر ویدیو تازه مژده جمال زاده

واکنش افغان ها در شبکه های اجتماعی بخاطر ویدیو تازه مژده جمال زاده

واکنش افغان ها در شبکه های اجتماعی بخاطر ویدیو تازه مژده جمال زاده

مژده جمال زاده از جمله آوازخوان های سرشناس افغانستان است که خارج از افغانستان و در کشور کانادا با خانواده اش زندگی میکند . وی اولین زن افغان است که در قصر سفید در برابر سیاست گران امریکایی که ریس جمهور وقت امریکا باراک اوباما نیز حضور داشت آوازخوانی کرده است . مژده مشوق اصلی خود را مادرش میداند . خانم جمال زاده همواره کوشش نموده تا در برابر نابرابری های حقوق زنان در افغانستان مبازره کند و در کنار اینکه علاقمندان زیاد دارد مخالفین زیادی هم دارد که همواره به کارکرد های وی در شبکه های اجتماعی از وی انتفاد میکنند . به تازگی عکس های خانم مژده جمال زاده در شبکه های اجتماعی نشر شده است که وی با یک مرد غریبه مـ ـاچ میکند .

کاربران شبکه های اجتماعی به این عکس خانم مژده جمال زاده واکنش های مختلف داشتند . تعدادی از کاربران نوشته اند که خانم مژده ازینکه خارج از افغانستان از خانم های افغان نمایندگی میکند نباید چنین حرکات را انجام بدهد و تعدادی هم نوشته اند که این کارهای خانم مژده جمال زاده باعث می شود که دختران از وی تقلید کنند و سرنوشت شان را مبادا خراب شود . تعدادی دیگری از کاربران نوشته است که این کار مربوط به زندگی شخصی خانم مژده جمال زاده می شود و انتخاب با او است که با چی سبکی زندگی کند . اما تعدادی نوشته اند که این عکس مربوط به فلمی برف سرخ است که خانم مژده جمال زاده در آن نقش بازی کرده است . به هر صورت نظر شما چیست ؟ دیدگاه تان را در کامنت بنویسید

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

هشـ ـدار بسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم

هشـ ـداربسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم این روزها که سیتا …

دیدگاهتان را بنویسید