Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی

خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی

خدا حافظی تلخ دو جوان افغان بخاطر تهـ ـدیدات امنیتی

دو جوان یوتیوبر افغان که هریک تعلق به قوم تاجیک و قوم هزاره افغانستان میگرفتند بعد از اینکه با هم نامزد شدند توجه بیشتر کاربران شبکه های اجتماهی را به خصوص یوتیوب را جلب کردند . این دو جوان بنام های حورا از قوم تاجیک و نجیب لطیف از قوم هزاره میباشد . تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی این دو را زمانی با هم نامزد شدند ستایش کردند و تعدادی هم ازینکه چرا این دو جوان که از قوم های مختلف هستند باهم نامزد شدند مخالفت های شدید کردند . نجیب و حورا بعد از اینکه کامنت های منفی بیشتر و مخالفت های بیشتر دریافت کردند تصمیم گرفته اند که از شبکه های اجتماعی به خصوص یوتیوب دوری کنند . نجیب و حورا که از طریق تهیه ویدیوها و گذاشتن آن در یوتیوب پول بدست می آوردند می گویند .

کوشش میکنیم که از یگان راهی دیگر را برای تمویل زندگی پیدا کنیم حتی لطیف نامزد حورا میگوید اگر لازم باشد کراچی دستی میخرد و از طریق آند امرار معاش خواهند کرد . این دو با اشک و لبخند برنامه کابل فنس را خدا حافظ گفتند . در افغانستان متاسفانه هنوز تبعیض نژادی زبانی و قومی بیداد می کند . هرچند نسل جدید کوشش دارند تا با این پدیده مبارزه کنند ولی هنوز تعدادی پیدا می شوند که به این مسایل دامن میزنند

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

چرا تقاضا های غیر اخـ ـلاقی، میان جوانان گسترش یافته است؟

چرا تقاضا های غیر اخـ ـلاقی، میان جوانان گسترش یافته است؟ تعدادی از روابط های …

دیدگاهتان را بنویسید