Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟

عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟

عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟

سمیع فیضی ورزشکار و قهرمان مبارزات آزاد است که در یک سال اخیر به شهرت زیاد در بین افغان ها و دوست داران مبارزات آزاد رسید . سمیع فیضی در مسابقات اخیر که در کشور روسیه داشت توانست حریف پر قدرت خود را شکست بدهد . وی بعد از اینکه از کشور روسیه برگشت از سیاسیون و وکیلان پارلمان بخاطر تشویق نکردند ورزشکاران در برنامه تلویزیونی کاکتوس انتقاد کرد . همچنان سمیع فیضی از دو ورزشکار پر قدرت دیگر هریک احمد ولی هوتک و بازمحمد مبازر ریس فدراسیون مبارزات آزاد انتقاد کرده گفت که این دو اشخاص همواره کوشش نموده اند تا وی را از شهرت و مسابقات بازبماند .

در برنامه کاکتوس واحد نژند نیز حضور داشت و حرف های وی را تایید میکرد اما بعدها واحد نژند با بازمحمد مبارز صلح کرد . اکنون گفته می شود اشخاص نامعلوم بالای سمیع فیضی حمـ ـله نموده و سمیع فیضی را زخـ ـمی کرده اند . تا هنوز جزیات این حادثه را پولیس با مردم شریک نساخته است . نزدیکان سمیع فیضی میگویند اکنون صحت وی خوب است و به زودی از حادثه که بالای وی گذشته است با مردم شریک خواهد ساخت .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

چرا تقاضا های غیر اخـ ـلاقی، میان جوانان گسترش یافته است؟

چرا تقاضا های غیر اخـ ـلاقی، میان جوانان گسترش یافته است؟ تعدادی از روابط های …

دیدگاهتان را بنویسید