Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / دانستنی ها / آیا زن و شوهر میتوانند باهم یکجا حـ ـمام کنند ؟

آیا زن و شوهر میتوانند باهم یکجا حـ ـمام کنند ؟

آیا زن و شوهر میتوانند باهم یکجا حـ ـمام کنند ؟

استاد عبدالصمد قاضی زاده از عالمان دینی است که همواره کوشش نموده است به سوال های جوانان پاسخ های منطقی بدهد در حالیکه دیگر عالمان از پاسخ دادن به این سوال ها به نوعی فرار میکند و یا جواب قناعت بخش نمی دهند . اما استاد عبدالصمد قاضی زاده خیلی رک و راست پاسخ می دهد تا جواب برای جوانان قناعت بخش باشد . یکی از سوال های که از استاد عبدالصمد قاضی زاده پرسیده شده بود این بود که آیا زن و شوهر می توانند با هم یکجا حمام کنند ؟

استاد عبدالصمد قاضی زاده میگوید هیچ مانع شریعی وجود ندارد که زن و یا شوهر از دیدن بدن زن و شوهر شان منع شده باشند . بنا آنها میتوانند با هم یکجا حمام کنند . استاد عبدالصمد قاضی زاده میگوید اگر کسی بخاطر تقوا یا حیا این کار را نمی کند هم مشکلی ندارد . و اگر کسی واقعا می خواهد از وجود شوهر یا خانمش لذت ببرد از لحاظ شرعی هیچ ممانعتی وجود ندارد . استاد عبدالصمد قاضی زاده میگوید حتی حدیث وجود دارد که پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد ص با حضرت بی بی عایشه یکجا در یک ظرف حمام میکردند . استاد عبدالصمد قاضی زاده میگوید کسانی که پاسخ های درست به مردم نداده اند مسوولیت شان به دوش خودشان بر میگردد . گفته های استاد عبدالصمد قاضی زاده را در ویدیو ذیل میتوانید تماشا کنید و نظریات خود را بنویسید .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

بغض غم انگیز دختر زیبایی که نامزدش به جرم ابتلا به سرطان رهایش کرد

بغض غم انگیز دختر زیبایی که نامزدش به جرم ابتلا به سرطان رهایش کرد ویدیوی …

دیدگاهتان را بنویسید