Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / سرگرمی ها / لب ماچکانی رامشا شفا با منیجر ایرانی اش

لب ماچکانی رامشا شفا با منیجر ایرانی اش

لب ماچکانی رامشا شفا با منیجر ایرانی اش

رامشا شفا آوازخوان جنـ ـجالی افغان است که طرفدار های زیاد و مخالفینی نیز دارد . آهنک های رامشا شفا به دلیل های مختلف همواره مورد انتفاد کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است . خانم رامشا همانند دیگر هنرمندان نیز با آریانا سعید مخالفت های داشته است و همواره تاکید کرده است که آریانا سعید مانع رشد هنرمندان زن در افغانستان است و این ادعا ها همواره از سوی آریانا سعید رد شده است . خانم رامشا در کارنامه زندگی خود ازدواج های جنـ ـجالی را پشت سر گذشتانده است .

اکنون یک ویدیو تازه او با منیجر ایرانی اش که در آن خانم رامشا در کنار منیجر ایرانی اش نشسته است و ظاهرا محیط تفریحی به نظر میرسد آقای منیجر رامشا شفا خانم رامشا شفا را میــ بوسد . تا هنوز معلوم نیست که این ویدیو از سوی خانم رامشا شفا پخش و نشر شده است یا از سوی منیجر ایرانی اش . اما این ویدیو واکنش های زیادی در بین افغان ها در شبکه های اجتماعی به همراه داشته است . خانم رامشا شفا همواره در ویدیو هایش گفته است که از سوی مردان صـ ـدمه روحی و جسمی دیده است که قابل جبران نیست امیدواریم این بار نیز از سوی منیجر اش کدام آسیبی به برش نرسد .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی به باور …

دیدگاهتان را بنویسید