Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / هشـ ـدار بسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم

هشـ ـدار بسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم

هشـ ـداربسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم

این روزها که سیتا قاسمی آوازخوان مشهور کشور به دعوت چندین رسانه بخاطر تهیه برنامه های عیدی به افغانستان آمده است . و اما آب و هوای معشوقه اش جنرال میا را دیگرگون ساخته است . در جریان ثبت یکی از برنامه ها که تا هنوز پخش و نشر نشده است سیتا را با قسیم ابراهیمی نشان میدهد . جنرال میا بعد از دیدن آن برنامه فوری دو ویدیو به یوتیوب چینل خود پخش و نشر میکند و به قسیم ابراهیمی میگوید که متوجه باش که اگر با دیگر هنرمندان و دختران شوخی و مزاق میکنی بکن اما با سیتا قاسمی که ینگه ات است این کارها را نکنی و اذیت اش نکنی .


همچنان در این ویدیو جنرال میا میگوید که آهنگ های سیتما قاسمی در تلویزیون جهانی طلوع در لیست سیاه قرار داشت که بعد از اظهار عاشقی وی به سیتا قاسمی برای وی چانس بیشتر مهیا کرد تا بیشتر رشد کند و آهنگ هایش با کارکرد های هنری اش از لیست سیاه رسانه ها بیرون شود . جنرال میگوید ازینکه مصروفیت های زیاد دارد نمی تواند در برنامه هایش اشتراک کند اما اشتراک نکردن اش به معنی این نیست که وی را دوست ندارد . جنرال میا در اخیر یکبار دیگر اظهار علاقه به خانم سیتا قاسمی میکند و میگوید که وی را دوست دارد . شما می توانید صحبت های جنرال میا را در ذیل تماشا کنید.

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟

عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟ سمیع فیضی ورزشکار و …

دیدگاهتان را بنویسید