Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / آهنگ هندی به کارگردانی فرزانه ناز در بزرگترین چینل یوتیوب هندوستان پخش شد

آهنگ هندی به کارگردانی فرزانه ناز در بزرگترین چینل یوتیوب هندوستان پخش شد

آهنگ هندی به کارگردانی فرزانه ناز در بزرگترین چینل یوتیوب هندوستان پخش شد

سرانجام آن سورپرایز به گفته خود فرزانه ناز یا انگلیسی زبان ها یک آهنگ هندی به نشر رسید که در آن فرزانه ناز نقش مرکزی بازی نموده است . این آهنگ که از آهنگ خوان تقریبا مشهور هندستان میباشد فرزانه ناز نقش مرکزی را در آن دارد . آهنگ خوان این آهنگ ریتو پاتک میباشد و عنوانی آهنگ هم افغان ترکا ترکا به هندی معنی خیلی زیاد مساله دار تند و تز یا به اصطلاح انگلیسی آن هوت معنی دارد.

این آهنگ که تقریبا ۱ ساعت از نشر آن میشود ۵۰ هزار بازدید گرفته است که ممکن تا آخر روز های عید بیش از میلیون ها بازدید داشته باشد چون در یکی از یوتیوب چنل های مشهور هندی به نام زی موزیک کمپنی نشر شده است , حالا این آهنگ ممکن در بین افغانها خیلی زیاد مشهور نشود چون فرزانه ناز علاقه مندان زیاد بین افغانها ندارد . چون در چندین سال اخیر وی با خانم آریانا مشکلات زیاد داشته که این سبب نام بدی وی گردیده فرزانه ناز هم بارها گفته است که در این بدنامی های وی خانم آریانا و حسیب دست های بالا دارند چون آنها بخاطر سر زبان مندان در میان مردم هر کار را میکنند که سبب بدنامی و تخریب سایر هنرمندان شود . این آهنگ را تماشا کنید و نظریات خویش را نیز بنویسید.

فرزانه ناز بخاطر اموزش موسیقی به هندوستان سفر کرد و فعلا هم بخاطر شرایط نامناست امنیتی آنجا مسکن گزین شده است . خانم فرزانه ناز به تازگی یک هندی بنام افغانی تادکا سروده است که این آهنگ در بزرگترین چینل یوتیوب موسیقی هندوستان بنام ( زی موزیک کمپنی ) پخش و نشر شده است که در حدود دو ساعت بیش از ۴۰ هزار نفر دیده است و حدود ۳ هزار نفر لایک گذاشته است . خانم فرزانه ناز از هموطنان خود میخواهد که او را حمایت و این آهنگ او را بهترین بسازند تا نزد هندی سربلند بماند . امیدواریم این آهنگ خانم فرزانه ناز خوب بدرخشد و در رسانه های تصویری و صوتی افغانستان پخش و نشر شود .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟

عبدالسمیع فیضی از سوی کی ها هدف قرار گرفته است ؟ سمیع فیضی ورزشکار و …

دیدگاهتان را بنویسید