Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / موسیقی / فرزانه ناز میگوید که ده سال انرژی خود را در افغانستان نا حق ضایعه کرده ام

فرزانه ناز میگوید که ده سال انرژی خود را در افغانستان نا حق ضایعه کرده ام

فرزانه ناز میگوید که ده سال انرژی خود را در افغانستان نا حق ضایعه کرده ام

گفته های تازه فرزانه ناز در رابطه با کار ها و پشرفت های اخیر وی در کشور هندوستان فرزانه ناز آواز مشهور کشور بعد از پخش آهنگ هندی افغانی تدکا که در آن نقش مرکزی را کار کرده بود با وانا مسکین یار مصاحبه انجام داد . فرزانه ناز میگوید کلپ وی در هندوستان استقبال زیاد شده است . فرزانه ناز میگوید بعد ازینکه این آهنگ نشر شد به وی پیشنهادات زیادی از طرف دنیای سینما آمده است تا با وی کارهای هنری انجام بدهند . فرزانه ناز میگوید ازینکه سطح کار هنری وی بالا است در بخش انتخاب کارهای هنری دقت خواهد کرد .


فرزانه ناز میگوید مردم هندوستان برای وی محبت زیاد داده است و خانم ناز میگوید احساس میکنم با این مردم رابطه خونی دارم . همچنان فرزانه ناز در ادامه میگوید که برای مردم افغانستان خوب کنی یا خراب مردم تورا بد میگویند . در این ویدیو فرزانه ناز از مردم هندوستان خوشی میکند و میگوید ای کاش انرژی خود را که در افغانستان مصرف کردم به هندوستان به مصرف میرساندم تا بیشتر ترقی و پیشرفت میکردم . ولی بازهم در اخیر خانم فرزانه ناز از مردم خوشی میکند و میگوید هنوز علاقه مندان اش را به زبان های پشتو و دری دارد و برای آنها آوازخوانی خواهد کرد .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

واکنش افغان ها در شبکه های اجتماعی بخاطر ویدیو تازه مژده جمال زاده

واکنش افغان ها در شبکه های اجتماعی بخاطر ویدیو تازه مژده جمال زاده مژده جمال …

دیدگاهتان را بنویسید