Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / موسیقی / آریانا سعید به زودی برند لباس آریانا را میسازم.

آریانا سعید به زودی برند لباس آریانا را میسازم.

آریانا سعید به زودی برند لباس آریانا را میسازم.

در یک برنامه جالب که در شبکه موسیقی افغانستان از کشور ازبکستان نشرات دارد, آریانا سعید از فعالیت های تازه وی در امورات اجتمائی سخن میگوید, از ایجاد یک تیم فوتبال تا ساخت چندین آهنگ های تازه در یک سال و ایجاد برند جدید لباس به نام آریانا برند گفته های آریانا را در اخیر این مقاله میتوانید تماشا کنید.


آریانا سعید هنرمندی که صدایش دیگر در عصر کنونی تکرار نخواهد شد . او را همه ملکه قلب ها صدا میزنند . هرچند او طرفداران بیشماری در افغانستان دارد اما با رقابت های منفی دیگر هنرمندان زن نیز مواجه است . آریانا اکنون چهره شناخته شده است و می توان گفت که او اولگوی زنان افغانستان است . آریانا سعید همواره کوشش نموده تا صدای خاموش جامعه زن افغان را انعکاس بدهد تا به حق و حقوق انسانی خود برسند . آریانا بعد از ایجاد تیم فتبال اکنون از براند بنام آریانا سعید خبر می دهد و میگوید به زودی براند وی در شهر نو کابل باز خواهد شد .

خانم آریانا می گوید در شروع دیزاین و طراحی لباس ها را خودش انجام خواهد داد و بعدا دیزاینر ها استخدام خواهد کرد . خانم آریانا می گوید از لباس های که وی در برنامه های تلویزیونی پوشیده است خیاط ها و دیزاینر ها عایدات خوبی داشته اند حتی که یکی از تاجر ها مبلغ ۶ لک دالر را فقط تنها از فیته پیراهن اش بدست آورده است . این مصاحبه خانم آریانا سعید با شبکه موسیقی افغانستان در شهر تاشکند کشور اوزبیکستان صورت گرفته است .

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

هشـ ـدار بسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم

هشـ ـداربسیار جدی جنرال میا به قسیم متوجه خود باش قسیم این روزها که سیتا …

دیدگاهتان را بنویسید