Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / سرگرمی ها / سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

سلیم شاهین به سنجی دت گفتم از ما افغانها کرده کله خرابتر نیستی

به باور برخی ها که سلیم شاهین خوده الا میته این بار باز هم همتو که میفهمی دیگه ۳۸۰ درجه ی خدا الا داد داستان و قصه دیدار سنجی دت و سلیم شاهین را از زبان خود وی بشنوید که خیلی جالب و دیدنی است از دست ندهید .

سلیم شاهین نامی که در تاریخ سینمای افغانستان تکرار نخواهد شد . وی از نوجوانی علاقمند به کار کردن سینما را داشت اما اینکه وضعیت افغانستان مناسب نبود و جنـ ـگ همه را وادار به مهاجرت کرده بود . اما او بازهم تلاش خود را کرد و شروع به فلم سازی کرد . فلم های که در بیشتر آن نقش های مرکزی را خودش داشت . او بارها به هندوستان سفر کرد و با هنرمندان هندوستانی دیدار کرد . درمندرا هنرمند مشهور هندوستان وی را پسر خواند و سلیم شاهین هم هرباری که از افغانستان هندوستان می رود برای خانواده درمندار تحایف زیادی میبرد . در برنامه لمر ماښام تلویزیون لمر خاطره جالب خود را از دیدار با سنجی دت بیان می کند .

سلیم شاهین می گوید منحیث سوپر ستار افغانستان در هندوستان دعوت شده بودم و با تمام هنرمندان هندوستان دیدار کردم . اما سنجی دت باقی مانده بود . شاهین می گوید دایرکتر فلم ها برایم گوشزد کرده بود که سنجی دت خوی تند دارد و متوجه حرف هایت باشی . سلیم شاهین گفت از ما افغان ها کرده کی خوی تند دارد ؟ سلیم شاهین می گوید وقتی سنجی دت آمد مصروف شوتنگ شد و یگان سـ‌ ـگرتی گک هم داخل موتر میزد . سلیم شاهین می گوید دلم را تنگی گرفت و شوتنگ فلم سنجی دت هم ختم شده بود که برود به طرف موتر خود .

شاهین می گوید پیش خود گفتم اگر اینجا خود تکان ندهم دو روپیه می شوم و به هندی به سنجی دت صدا زدم که سنجی دت بهایی روکو . شاهین می گوید وقتی سنجی دت صدایش را شنید خطرناک رویش را دور داد . شاهین می گوید برایش گفتم یار از افغانستان برای دیدنت امدیم مرا در اغوش بگیر . شاهین می گوید سنجی دت آمد وی را در آغوش گرفت و پرسید از مزارشریف هستی یا از کابل ؟ برایش گفتم که از کابل جان هستم . شاهین می گوید که سنجی دت برایش گفت که خیلی دلاور بچه هستی و من هم برایش گفتم سنجی دت که پیش مه یک هم پوره نمیکنی فهمیدی ؟

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

عصبانیت لیمه امیری در مورد شایعات حامله بودن اش

عصبانیت لیمه امیری در مورد شایعات حامله بودن اش لیمه امیری گرداننده موفق تلویزیون طلوع …

دیدگاهتان را بنویسید