Cookie Consent by PrivacyPolicies.com
صفحه نخست / افغانستان / بازسازی قصر های کاملا تخریب شده زمان مجاهدین در زمان اشرف غنی
Jabul-Saraj-Palace

بازسازی قصر های کاملا تخریب شده زمان مجاهدین در زمان اشرف غنی

بازسازی قصر های کاملا تخریب شده زمان مجاهدین در زمان اشرف غنی

غنی متعصب توانسته تا حال صد ها قصر تاریخی کشور را که توسط مجاهدین و طالبان تخریب شده بود دوباره بازسازی کند تا این نسل را با تاریخ شان آشنا سازد, آنچه که من متوجه شدم این است که در ۶ یا ۷ سال اخیر که اشرف غنی قدرت را گرفته است خیلی از زیر بینا ها ترمیم یا بازسازی گردیده اند, از جمله قصر شاهی جبالسراج, قصر دارالامان در شهر کابل و همچنان قصر تاج بیگ, بازسازی و یا سرک های جدید نیز در شهر کابل پلان گزاری شده و قیر ریزی شده روان است.

در شهر کابل شاروالی کابل نیز کارهای شان نسبت به سال های که کرزی ریس جمهور بود بیشتر و خوبتر شده است, در ولایات نیز کارهای بنیادی مثل سرک سازی و بیشتر شده است, در این سال های اخیر که افغانستان از نگاه امنیتی روز های خوبی ندارد چالش های زیاد مانع اکثر پروژه ها شده است مثل فساد و حیف و میل پول های دولتی که میراث از زمان کرزی مانده است, با این همه ۲ بند یا سد آبی سلما و کمال خان سرانجام به بهربرداری سپرده شد, و دولت کوشش دارد چندین پروژه های بند های برق و آب را در سراسر کشور در مسیر دریا ها که به میلیون ها متر مکعب آب آن در این ۴۰ سال اخیر مجانی بیش از حق تعیین شده آنها به این کشور های همسایه سرازیر شده است, را بگیرد که اکثر افراد و باند های مافیایی و جاسوس های کشور های همسایه مانع نیز میشوند, اما هیچ کار پر از چالش نبوده, به امید پشرفت های مزید و بیشتر کشور ما, به امید صلح سرتاسری.

در باره AfghanPassion.com

به وب سایت, بزرگترین و مشهورترین شبکه اجتماعی افغانستان Afghanistan My Passion در فیسبوک خوش آمدید. برای تبلیغات و ارسال مطالب از مینو های سایت کار بگیرید و معلومات حاصل کنید. با سپاس فراوان تیم:

جالب است بخوانید

کنسرتی که بخاطر کمک به افغانستان دایر شده بود به جـ ـنگ خاتمه یافت

کنسرتی که بخاطر کمک به افغانستان دایر شده بود به جـ ـنگ خاتمه یافت گفته …

دیدگاهتان را بنویسید